ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 2016/2017

   zak roku 17 0523 czerwca był ostanim dniem pobytu w szkole w tym roku szkolnym i dniem rozpoczynającym wakacje. Uroczystość zakończenia roku szkolnego dla uczniów szkoły podstawowej, rozpoczęła się o godzinie 8.00. Dyrektor szkoły, pan Marek Twaróg, podziękował nauczycielom i uczniom za całoroczną pracę, a rodzicom  za zaangażowanie w życie szkoły.

 

   Uczniom z najwyższą średnią ocen dyrektor szkoły wręczył świadectwa z wyróżnieniem oraz nagrody za bardzo dobre wyniki w nauce, wzorowe zachowanie. Nagrodzona została klasa V za I miejsce w konkursie "Najlepsza klasa". Statuetkę "Konar Roku" w szkole podstawowej, otrzymał uczeń klasy V Miłosz Wątroba. 

  Po krótkiej przerwie odbyła się uroczysta msza św. dziękczynna za miniony rok szkolny. Uczestniczyła w niej cała społeczność szkolna i wielu rodziców.

 Po nabożeństwie dyrektor szkoły, delegacje uczniów, nauczycieli i rodziców dziękowali ksiedzu Danielowi Światkowi za 8 lat pracy w naszej szkole, gdyż decyzją ks. biskupa został przeniesiony do pracy w innej placówce.

  Po krótkiej przerwie nastapiło ofizjalne zakończenie roku szkolnego dla gimnazjalistów. Podobnie jak w szkole podstawowej, uczniom z najwyższą średnią ocen dyrektor szkoły wręczył świadectwa z wyróżnieniem oraz nagrody za bardzo dobre wyniki w nauce, wzorowe zachowanie. Nagrodzona została klasa IIIA za I miejsce w konkursie "Najlepsza klasa".  Po części oficjalnej trzecioklasiści przedstawili program artystyczny, nad przebiegiem, którego czuwała wychowawczyni, pani Wiesława Boruta, Wioletta Kurek i ks.Daniel Świątek.

   Tradycyjnie uczniowie opuszczający szkołę zostali pożegnani przez swoich młodszych kolegów i koleżanki, którzy na tę okoliczność przygotowali wyjątkowy tort. 

   Na koniec absolwenci gimnazjum podziękowli wszystkim nauczycielom, za trud włożony w przygotowanie ich do dalszej drogi.

HPV 240x400px

nie pal

palenie jest slabe

zywienie

czyste powietrze

szkola prom bezp

dobrze zaprojektowana

odblaksowa szkola

trzymaj forme

Początek strony