Uroczystość „Dnia Mamy i Taty” - 26.05.2017r.

 mama 17 07Jak co roku najmłodsi uczniowie naszej szkoły oraz dzieci z oddziałów przedszkolnych przygotowały pod opieką wychowawców program artystyczny dla swoich Rodziców. Emocji i wzruszeń było, co niemiara.

Czytaj więcej: Uroczystość „Dnia Mamy i Taty” - 26.05.2017r.

1 czerwca 2016 - uroczystość Dnia Mamy i Taty

dz mamy 16 11   1 czerwca 2016 r w naszej szkole odbyła się uroczystość Dnia Mamy i Taty. Licznie zgromadzonych rodziców powitał Dyrektor mgr Marek Twaróg. Potem na scenie wystąpiły dzieci, które deklamowały wiersze, śpiewały piosenki i wcielały się w role mamy i taty.

Czytaj więcej: 1 czerwca 2016 - uroczystość Dnia Mamy i Taty

Dzień Mamy i Taty w szkole - V 2015

     Dzień Mamy i Taty to jedna z uroczystości, która stała się już wieloletnią tradycją naszej szkoły. W tym roku odbyła się 27 maja 2015 r. Wszystkich rodziców powitał Dyrektor Zespołu Szkół w Starej Wsi II - Marek Twaróg, następnie rozpoczął się wyczekiwany przez wszystkich rodziców program artystyczny przygotowany przez najmłodsze dzieci  z oddziału przedszkolnego oraz z klas I – III pod kierunkiem nauczycieli: Jolanty Ciągło, Elżbiety Daniel, Beaty Kuna, Wiesławy Halat i Małgorzaty Bieda. Były wierszyki, piosenki i bajki, w których dzieci pokazały swoje możliwości aktorskie ( klasa 0 i klasa I. Była nawet piosenka w języku angielskim. Sceny przedstawione z bajek wprowadzały widzów w krainę baśni, tajemniczych przygód kończących się zawsze dobrze. Klas Iii powitała rodziców dwoma przedstawieniami „ Kapryśna stokrotka” i „Dzień z życia rodziny” a klasa II „Przygoda niegrzecznej żabki”. W dalszej części uroczystości dzieci wręczyły własnoręcznie wykonane upominki. Całość zwieńczyły życzenia, a wzruszeniom nie było końca. Po części artystycznej dzieci zaprosiły na poczęstunek na holu szkolnym.

Dzień Mamy i Taty

Dzień Matki i Ojca 2014 r

dzmamy 13 18Tradycją naszej szkoły jest organizowany co roku Dzień Matki i Ojca . W tym roku szkolnym uroczystość odbyła się 27 maja 2914 r. Występy dzieci z klas 0 – III zgromadziły wszystkie mamy i prawie wszystkich tatusiów. Uroczystość rozpoczął Dyrektor Szkoły Marek Twaróg, który przywitał rodziców , a następnie głos oddał dzieciom. Na początku wystąpiły starsze dzieci, które wprowadziły widzów w świat bajek. Klasa I pokazała bajkę pt. „ Skarb”, klasa II „ Królewna Śmieszka” i   „Kopciuszek”, a klasa III „ Czerwony Kapturek” i „ Śpiąca Królewna”. Potem zaśpiewały piosenkę po angielsku i pokazały przedstawienie również w wersji angielskiej pt. „ Stare łaty na nowe szaty”. Najmłodsi z klasy zerowej przedstawiły kłopoty mam i tatusiów w scence pt. „ Mamy i tatusiowie” i zaśpiewały piosenkę pt. „Walczyk dla rodziców”. Nad całością imprezy czuwały wychowawczynie: Elżbieta Daniel, Małgorzata Bieda, Jolanta Ciągło i Beata Kuna. Aby jeszcze bardziej umilić spotkanie dla wszystkich mam i tatusiów został przygotowany słodki poczęstunek. Efekt starań dzieci i nauczycieli został nagrodzony gromkimi brawami.

Czytaj więcej: Dzień Mamy i Taty

Dzień Mamy i Taty w szkole

 

Dzień Mamy i Taty  to jedna z uroczystości, która stała się już wieloletnią tradycją naszej szkoły. W tym roku odbyła się 27 maja 2013r. Wszystkich rodziców powitał Dyrektor Zespołu Szkół w Starej Wsi II -  Marek Twaróg, następnie rozpoczął się wyczekiwany przez wszystkich rodziców program artystyczny przygotowany przez najmłodsze dzieci  z oddziału przedszkolnego oraz z klas I – III pod kierunkiem nauczycieli: Jolanty Ciągło, Elżbiety Daniel, Beaty Kuna, Wiesławy Halat i Małgorzaty Bieda. Były wierszyki, piosenki i bajki, w których dzieci pokazały swoje możliwości aktorskie. Była nawet bajka i piosenka w języku angielskim.  Sceny przedstawione z bajek wprowadzały widzów w krainę baśni, tajemniczych przygód kończących się zawsze dobrze. W dalszej części uroczystości dzieci wręczyły własnoręcznie wykonane upominki. Całość zwieńczyły życzenia,  wzruszeniom nie było końca. Po części artystycznej dzieci zaprosiły swoich rodziców na poczęstunek na holu szkolnym.

HPV 240x400px

nie pal

palenie jest slabe

zywienie

czyste powietrze

szkola prom bezp

dobrze zaprojektowana

odblaksowa szkola

trzymaj forme

Początek strony