Ludzie z pasją

l z pasja 17 01l z pasja 17 022 czerwca 2017 r. Samorząd Uczniowski zorganizował spotkanie z aktorką filmową i telewizyjną Teresą Dzielską. Pani pochodzi z Limanowej, jest absolwentką krakowskiej Państwowej Wyższej Szkoły Teatralnej, a od 2002 r. występuje na deskach Teatru im. A. Mickiewicza w Częstochowie.

Czytaj więcej: Ludzie z pasją

DZIEŃ BEZ TYTONIU

  dz bez tyt 17 01dz bez tyt 17 02W ramach Światowego Dnia bez Tytoniu Samorząd Uczniowski przygotował gazetkę okolicznościową oraz zorganizował podczas przerw konkurs zabaw zręcznościowych pt. ,,Rzucamy palenie” .

Czytaj więcej: DZIEŃ BEZ TYTONIU

Rok szkolny na talerzu - kwiecień

  kw na talerzuTo jak woda jest ważna i że należy ją szanować wiedzieć powinien każdy i mamy nadzieje, że tak jest. Samorząd uczniowski postanowił ogłosił kwiecień miesiącem wody. Przygotował gazetkę na korytarzu szkolnym na której znalazły się informacje o roli wody w przyrodzie i życiu człowieka.

Czytaj więcej: Rok szkolny na talerzu - kwiecień

Rok szkolny na talerzu - marzec

 marzec na talerzu Pod względem spożycia herbaty zajmujemy trzecie miejsce w Europie. To chyba wystarczy, by przyznać jej status naszego napoju narodowego. Dlaczego jednak warto ją pić? Na to pytanie odpowiedział Samorząd Uczniowski ogłaszając marzec miesiącem herbat. 

Czytaj więcej: Rok szkolny na talerzu - marzec

Apel wielkanocny - kwiecień 2017

 ap w 17 13 apel  wielk 17W przdświateczną środę 12 kwietnia Samorząd Uczniowski przygotował piękny świąteczny apel. Młodzież przedstawiła zwyczaje i tradycje związane z obchodami Świąt Wielkanocnych. Uczniowe wystąpili w orginalnych strojach ludowych, przygrywali na instrumentach, co uświetniło ich występ. 

 

Strona 1 z 25

Podkategorie

HPV 240x400px

nie pal

palenie jest slabe

zywienie

czyste powietrze

szkola prom bezp

dobrze zaprojektowana

odblaksowa szkola

trzymaj forme

Początek strony