Limanowski Głos Profilaktyki 2017.

 glos prof 17 01glos prof 17 02 Przedstawiciele gimnazjalistów naszej szkoły wraz z pedagogiem szkolnym uczestniczyli w corocznej kampanii profilaktycznej, której obecnie gospodarzami było I Liceum Ogólnokształcące w Limanowej.

Czytaj więcej: Limanowski Głos Profilaktyki 2017.

ROK SZKOLNY NA TALERZU - KWIECIEŃ

  kw na talerzuTo jak woda jest ważna i że należy ją szanować wiedzieć powinien każdy i mamy nadzieje, że tak jest. Samorząd uczniowski postanowił ogłosił kwiecień miesiącem wody. Przygotował gazetkę na korytarzu szkolnym na której znalazły się informacje o roli wody w przyrodzie i życiu człowieka.

Czytaj więcej: ROK SZKOLNY NA TALERZU - KWIECIEŃ

ROK SZKOLNY NA TALERZU - MARZEC

 marzec na talerzu Pod względem spożycia herbaty zajmujemy trzecie miejsce w Europie. To chyba wystarczy, by przyznać jej status naszego napoju narodowego. Dlaczego jednak warto ją pić? Na to pytanie odpowiedział Samorząd Uczniowski ogłaszając marzec miesiącem herbat.

Czytaj więcej: ROK SZKOLNY NA TALERZU - MARZEC

ROK SZKOLNY NA TALERZU - LUTY

 luty 17 01luty 17 02Miesiąc luty przyniósł członkom Samorządu Uczniowskiego kolejne ciekawe pomysły zdrowotne. Skoro w szkole spędzamy większą część dnia wykonując czynności, które wymagają od nas mnóstwa energii, pozytywnego nastawienia, sił oraz motywacji, to dobrze byłoby wypełnić żołądek pożywną kanapką.

Czytaj więcej: ROK SZKOLNY NA TALERZU - LUTY

ROK SZKOLNY NA TALERZU - STYCZEŃ

 r szk na talerzu stycz 17 02 r szk na talerzu stycz 17 01Kiedy odczuwamy głód między posiłkami sięgamy po niezdrowe przekąski typu chipsy, ciasteczka, słodycze. Takie nawyki mogą prowadzić nie tylko do nadwagi, ale również do chorób z nią związanych.

Czytaj więcej: ROK SZKOLNY NA TALERZU - STYCZEŃ

Strona 1 z 16

HPV 240x400px

nie pal

palenie jest slabe

zywienie

czyste powietrze

szkola prom bezp

dobrze zaprojektowana

odblaksowa szkola

trzymaj forme

Początek strony