Podsumowanie osiągnięć uczniowskich - 2016/2017

SUKCESY UCZNIÓW ZESPOŁU SZKÓŁ W STAREJ WSI II

W KONKURSACH I ZAWODACH SPORTOWYCH W ROKU SZKOLNYM 2016/2017

 

Lp.

IMIĘ  I NAZWISKO UCZNIA

NAZWA KONKURSU  - WYNIK

NAUCZYCIEL

KONKURSY

1.

Martyna Kędroń

WYRÓŻNIENIE

w III Powiatowym Konkursie Recytatorskim

„Jan Paweł II jako artysta”

mgr Dorota Sewielska

lic. Iwona Gawlak

mgr Dorota Sewielska

WYRÓŻNIENIE

w Dziecięcym Festiwalu Kolędowym

w Szczawie

III   MIEJSCE

(kategoria I-III gimnazjum)

w Gminnym Konkursie Recytatorskim  POEZJA TO MY

Jan Brzechwa – Czarodziej Słowa

2.

Klaudia Hebda

WYRÓŻNIENIE

w III Powiatowym Konkursie Recytatorskim

„Jan Paweł II jako artysta”

mgr Dorota Sewielska

3.

Piotr Kuna

I MIEJSCE

w II Gminnym Konkursie

Języka Angielskiego

„I love English”

mgr Wiesława Halat

4.

Faustyna Król

I MIEJSCE

w Powiatowym Konkursie

NATURA  2000

mgr Małgorzata Opiela

I MIEJSCE

w Powiatowym Konkursie

WOLNI OD DYMU TYTONIOWEGO

Dominika Hajduk, Faustyna Król

II MIEJSCE

(kategoria: gimnazja)

w  Powiatowym Konkursie Krajoznawczym

„Na Polskim Spiszu”

5.

Fryderyk Pachut

III MIEJSCE

(kategoria 0-1szkoła podstawowa)

w Gminnym Konkursie Recytatorskim  POEZJA TO MY

Jan Brzechwa – Czarodziej Słowa

mgr Elżbieta Daniel

6.

Julia Biernat

WYRÓŻNIENIE

Program edukacyjny

„Czyste powietrze wokół nas”

- konkurs plastyczny

„Wakacyjna przygoda z Dinkiem”

mgr Elżbieta Daniel

7.

Michał Piórkowski

II miejsce

W II Gminnym Konkursie Chemicznym

mgr Maria Wyżycka

I miejsce

w konkursie plasyczno-literacko-muzycznym MATKA BOSKA LIMANOWSKA w MOIM ŻYCIU

mgr Maria Młynarczyk

8.

Gabriela Bieda

III miejsce

(kategoria: szkoły podstawowe)

w  Powiatowym Konkursie Krasomówczym

„Na Polskim Spiszu”

mgr Małgorzata Opiela

9.

Gabriela Małucha

III miejsce

(kategoria: gimnazja)

w  Powiatowym Konkursie Krasomówczym

„Na Polskim Spiszu”

mgr Małgorzata Opiela

mgr Maria Młynarczyk

WYRÓŻNIENIE

(kategoria: gimnazjum)

w konkursie plastycznym

„Moja Wielkanocna Pisanka 2017”

10.

Dominika Hajduk

II  MIEJSCE

(kategoria: gimnazjum)

w konkursie plastycznym

„Moja Wielkanocna Pisanka 2017”

mgr Maria Młynarczyk

11.

Dominika Hajduk, Faustyna Król

II  MIEJSCE

(kategoria: gimnazja)

w  Powiatowym Konkursie Krajoznawczym

„Na Polskim Spiszu”

mgr Małgorzata Opiela

12.

Dariusz Twaróg

III MIEJSCE

(kategoria gimnazja)

w Ogólnopolskim Turnieju Wiedzy Pożarniczej

„Młodzież Zapobiega Pożarom”

mgr Maria Wyżycka

13.

Dariusz Twaróg

V miejsce w Powiatowym Konkursie „Bezpieczny Internet”

mgr Maria Wyżycka

14.

Faustyna Król, Anna Liptak, Kinga Saczka

Wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Chemicznym „Galileo”

mgr Maria Wyżycka

15.

Anna Musiał

II MIEJSCE

w Powiatowym Konkursie

NATURA  2000

mgr Małgorzata Opiela

mgr Małgorzata Opiela

II MIEJSCE

w Powiatowym Konkursie

WOLNI OD DYMU TYTONIOWEGO

WYRÓŻNIENIE

w X Międzyszkolnym Konkursie Prozdrowotnym

ZDROWIE TO TWÓJ SKARB

mgr Maria Młynarczyk

16.

Gabriela Orzeł

II MIEJSCE

(kategoria: szkoły podstawowe)

w  Powiatowym Konkursie Krasomówczym

„ Na Polskim Spiszu”

mgr Małgorzata Opiela

17.

Małgorzata Musiał

II MIEJSCE

w Powiatowym Konkursie

NATURA  2000

mgr Małgorzata Opiela

18.

Gabriela Wojak

WYRÓŻNIENIE

w I Wojewódzkim Konkursie Literackim o życiu i twórczości Stanisława

Konarskiego

MĄDRYMI  BĄDŹCIE

mgr Dorota Sewielska

19.

Kacper Mól

WYRÓŻNIENIE

(kategoria: szkoły podstawowe)

w konkursie plastycznym

„Moja Wielkanocna Pisanka 2017”

mgr Maria Młynarczyk

20.

Gabriela Bieda,

Julia Bieda,

Karolina Dąbrowska,

Gabriela Orzeł,

Paulina Piaskowy,

Małgorzata Musiał,

Kacper Mól,

Miłosz Wątroba

III  MIEJSCE

w Powiatowym Konkursie Krajoznawczym o BESKIDZIE WYSPOWYM

mgr Małgorzata Opiela

21.

„HYDRA”

Klaudia Bieda,

Agnieszka Franczak,

Klaudia Hebda,

Aleksandra Starzyk,

Brygida Włodarczyk,

Aneta Zimirska

I  MIEJSCE

XXXII Festiwal Teatrów

Dzieci i Młodzieży BAJDUREK 2017

mgr Wioletta Kurek

mgr ks. Daniel Świątek

„HYDRA”

Klaudia Bieda,

Agnieszka Franczak,

Klaudia Hebda,

Aleksandra Starzyk,

Brygida Włodarczyk,

Aneta Zimirska

I  MIEJSCE + GRAND PRIX

w KONKURSIE GRUP TEATRALNYCH

IV Przegląd Artystyczny Dzieci

i Młodzieży z terenu Gminy Limanowa

MaGa - Młodzi artyści Gminy atakują”.

mgr Wioletta Kurek

mgr ks. Daniel Świątek

„HYDRA”

Klaudia Bieda,

Agnieszka Franczak,

Klaudia Hebda,

Aleksandra Starzyk,

Brygida Włodarczyk,

Aneta Zimirska

I  MIEJSCE

w XVIII Małopolskich Spotkaniach Teatrów Gimnazjalnych

Kraków - Młodzieżowy Dom Kultury im. Andrzeja Bursy

mgr Wioletta Kurek

mgr ks. Daniel Świątek

mgr Wioletta Kurek

mgr ks. Daniel Świątek

22.

Zespół „DIVERSE”

Klaudia Bieda,

Aneta Zimirska,

Anna Hybel,

Marzena Hybel,

Aleksandra Starzyk

III  MIEJSCE

w KONKURSIE TAŃCA NOWOCZESNEGO

IV Przegląd Artystyczny Dzieci

i Młodzieży z terenu Gminy Limanowa

MaGa - Młodzi artyści Gminy atakują”.

mgr Wiesława Boruta

23.

Emilia Zoń

Jakub Wyżycki

Kacper Mól

I  MIEJSCE – w gminie

III  MIEJSCE- w powiecie

Półfinał Ogólnopolskiego Konkursu Czytelniczego

„Wielka Liga Czytelników”

mgr Marzena Piórkowska

24.

Jakub Wroński,

Krzysztof Dudka,

Łukasz Biernat,

Dominik Smaga,

Sebastian Kotlarz

III  MIEJSCE

XXI Przegląd Grup Kolędniczych

Gminy Limanowa

mgr Wioletta Kurek

25.

Jakub Wyżycki

II MIEJSCE

i awans do etapu powiatowego

(kategoria szkoła podstawowa)

w Ogólnopolskim Turnieju Wiedzy Pożarniczej

„Młodzież Zapobiega Pożarom”

mgr Maria Wyżycka

26.

Uczniowie Szkoły Podstawowej

II miejsce w Gminnym Konkursie „O bezpieczeństwie w ruchu drogowym”

mgr Maria Wyżycka

27.

Uczniowie Gimnazjum

II miejsce w Gminnym Konkursie „O bezpieczeństwie w ruchu drogowym”

mgr Maria Wyżycka

28.

Uczniowie kl. II

Szkoły Podstawowej

III MIEJSCE

XXX Konkurs Palm Wielkanocnych

W kategorii Palm Małych

mgr Jolanta Ciągło

29.

Szkoła Podstawowa

Najlepsza szkoła w powiecie limanowskim

w VII Edycji Małopolskiego Konkursu promującego bezpieczeństwo uczniów na drodze “Odblaksowa Szkoła”

mgr Dorota Sewielska

mgr Jolanta Ciągło

30.

Szkoła Podstawowa i Gimnazjum

CERTYFIKAT

SZKOŁY  PROMUJACEJ ZDROWIE

mgr Małgorzata Opiela

SUKCESY SPORTOWE

1.

Gabriela Bieda

II  MIEJSCE

POWIATOWE ZAWODY

W STRZELECTWIE SPORTOWYM Z OKAZJI ŚWIĘTA NIEPODLEGŁOŚCI

O PUCHAR BURMISTRZA MIASTA LIMANOWA

mgr Wiesława Boruta

V   MIEJSCE

POWIATOWE ZAWODY

w STRZELECTWIE SPORTOWYM

z okazji 102- ROCZNICY BITWY POD JABŁOŃCEM

mgr Wiesława Boruta

2.

Miłosz Wątroba

I   MIEJSCE

POWIATOWE ZAWODY

w STRZELECTWIE SPORTOWYM z OKAZJI ŚWIĘTA NIEPODLEGŁOŚCI

o PUCHAR BURMISTRZA MIASTA LIMANOWA

mgr Wiesława Boruta

I   MIEJSCE

POWIATOWE ZAWODY

w STRZELECTWIE SPORTOWYM

z okazji 102- ROCZNICY BITWY POD JABŁOŃCEM

mgr Wiesława Boruta

I   MIEJSCE

W XV ZAWODACH w STRZELECTWIE z okazji

72 ROCZNICY WYZWOLENIA MIASTA NOWEGO SĄCZA

mgr Wiesława Boruta

3.

Jakub Prędki

II   MIEJSCE

POWIATOWE ZAWODY

w STRZELECTWIE SPORTOWYM

z okazji 102- ROCZNICY BITWY POD JABŁOŃCEM

mgr Wiesława Boruta

IV MIEJSCE

ZAWODY w STRZELECTWIE SPORTOWYM z okazji DNIA DZIECKA

4.

Bogumiła Wrońska

I  MIEJSCE

w  pchnięciu kulą

MAŁOPOLSKA GIMNAZJADA

w LEKKIEJ ATLETYCE

mgr Wiesława Boruta

I  MIEJSCE

w  pchnięciu kulą

II  MIEJSCE

Bieg 300

POWIATOWA GIMNAZJADA

MŁODZIEŻY

W INDYWIDUALNEJ LIDZE LA

IV  MIEJSCE

POWIATOWA GIMNAZJADA

MŁODZIEŻYSZKOLNEJ W BIEGACH NARCIARSKICH

5.

Klara Pałka

III miejsce

w POWIATOWEJ GIMNAZJADZIE

w PŁYWANIU INDYWIDUALNYM

mgr Andżelika Kraj-Smęda

mgr Halina Stanisławczyk

6.

Monika Górka

I   MIEJSCE

XIX   BIEG NIEPODLEGŁOSCI

mgr Jolanta Ciągło

7.

Martyna Talarczyk

II   MIEJSCE

XIX   BIEG NIEPODLEGŁOSCI

mgr Andżelika Kraj-Smęda

8.

Gabriela Małucha

III MIEJSCE (kwiecień)

w rundzie srebrnej

Towarzyskiego Pucharu Małopolski

w skokach przez przeszkody w klasie L

 

II MIEJSCE (maj)

w rundzie srebrnej

Towarzyskiego Pucharu Małopolski

w skokach przez przeszkody w klasie L

 

9.

Gabriela Bieda

Julia Bieda

Karolina Zoń

I MIEJSCE

POWIATOWE ZAWODY

w STRZELECTWIE SPORTOWYM

z okazji 102- ROCZNICY BITWY POD JABŁOŃCEM

mgr Wiesława Boruta

10.

Gabriela Bieda

Karolina Zoń

Miłosz Bieda

Kacper Mól

III MIEJSCE

ZAWODY w STRZELECTWIE SPORTOWYM z okazji DNIA DZIECKA

mgr Wiesława Boruta

11.

Jakub Prędki

Gabriel Tokarz

ArturTokarz

III MIEJSCE

ZAWODY w STRZELECTWIE SPORTOWYM z okazji DNIA DZIECKA

mgr Wiesława Boruta

12.

Aldona Kędroń

Magdalena Szewczyk

Justyna Młynarczyk

IV MIEJSCE

ZAWODY w STRZELECTWIE SPORTOWYM z okazji DNIA DZIECKA

mgr Wiesława Boruta

13.

Aleksandra Starzyk, Bogusława Wrońska, Aneta Zimirska, Agnieszka Franczak, Martyna Kędroń, Ewelina Wielek,

Justyna Młynarczyk, Aldona Kędroń, Marta Szewczyk, Emilia Mamak, Justyna Tokarz

I   MIEJSCE

GMINNA GIMNAZJADA

W UNIHOKEJU DZIEWCZĄT

mgr Wiesława Boruta

mgr Halina Stanisławczyk

14.

Aleksandra Starzyk, Bogusława Wrońska, Aneta Zimirska,

Agnieszka Franczak, Marta Szewczyk, Emilia Mamak, Justyna Tokarz, Marzena Hybel

III  MIEJSCE

GIMNAZJADA POWIATU  LIMANOWSKIEGO w UNIHOKEJU DZIEWCZĄT

mgr Wiesława Boruta

mgr Halina Stanisławczyk

15.

Gabriel Tokarz, Sebastian Kotlarz, Artur Kotlarz, Krzysztof Bubula,  Krzysztof Wielek, Michał Piórkowski,

Artur Tokarz,  Kacper Ryś,  Nikodem Bulanda

II   MIEJSCE

GMINNA GIMNAZJADA

W UNIHOKEJU CHŁOPCÓW

mgr Wiesława Boruta

mgr Halina Stanisławczyk

16.

Marzena Hybel,

Justyna Młynarczyk,

Bogusława Wrońska,

Aneta Zimirska

III MIEJSCE

SZTAFETA 4x4  DZIEWCZĄT

W POWIATOWEJ GIMNAZJADZIE

w LEKKIEJ ATLETYCE

mgr Wiesława Boruta

17.

Artur Kotlarz,

Michał Piórkowski,

Jakub Prędki,

Michał Tokarczyk

III   MIEJSCE

SZTAFETA 4x4 CHŁOPCÓW

W POWIATOWEJ GIMNAZJADZIE

w LEKKIEJ ATLETYCE

mgr Wiesława Boruta

18.

Gabriela Bieda, Kacper Mól, Maciej Prędki,

Krzysztof Szewczyk,

Kamil Tokarz, Miłosz Wątroba

II MIEJSCE

- W GMINNYCHELIMINACJACH

z PODWÓRKA NA STADION – PIŁKA NOŻNA

mgr Andżelika Kraj-Smęda

19.

Gabriela Bieda, Julia Bieda, Karolina Dąbrowska, Gabriela Orzeł , Małgorzata Musiał, Karolina Ślazyk , Martyna Talarczyk , Karolina Zoń

I   MIEJSCE

GMINNE IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ

W UNIHOKEJU DZIEWCZĄT

mgr Andżelika Kraj-Smęda

20.

Gabriela Bieda, Julia Bieda, Karolina Dąbrowska, Gabriela Orzeł , Małgorzata Musiał, Karolina Ślazyk , Martyna Talarczyk , Karolina Zoń

III   MIEJSCE

POWIATOWE IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ

W UNIHOKEJU DZIEWCZĄT

mgr Andżelika Kraj-Smęda

21.

Maciej Prędki, Kamil Tokarz, Miłosz Wątroba, Krzysztof Szewczyk,  Hubert Biedroń, Dominik Franczak, Kacper Kędroń, Mateusz Pietrucha, Wojciech Prędki, Kamil Sułkowski,

I   MIEJSCE

GMINNE IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ

W UNIHOKEJU CHŁOPCÓW

mgr Andżelika Kraj-Smęda

22.

Maciej Prędki, Kacper Mól

Dominik Franczak, Kacper Kędroń,  Mateusz Pietrucha, Wojciech Prędki, Kamil Sułkowski, Kamil Tokarz, Miłosz Wątroba, Krzysztof Szewczyk,

III   MIEJSCE

POWIATOWE IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ

W UNIHOKEJU CHŁOPCÓW

mgr Andżelika Kraj-Smęda

23.

Klaudia Bieda, Gabriela Kęska, Marzena Hybel, Anna Hybel, Aneta Zimirska,  Aleksandra Starzyk, Aleksandra Kotlarz, Justyna Młynarczyk, Klara Pałka, Kinga Saczka

IV   MIEJSCE

POWIATOWA  GIMNAZJADA

RYTM-MUZYKA-TANIEC

W KATERGORII SZKOLNYCH GRUP CHEERLEADERS

mgr Halina Stanisławczyk

24.

Michał Piórkowski, Sebastian Smaga, Artur Kotlarz, Sebastian Kotlarz, Michał Tokarczyk,  Krzysztof Bubula , Krzysztof Wielek, Jakub Prędki

I MIEJSCE

w MISTRZOSTWACH GMINY LIMANOWA

w PIŁCE RĘCZNEJ CHŁOPCÓW

mgr Andżelika Kraj-Smęda

mgr Wiesława Boruta

25.

Bogusława Wrońska, Aleksandra Starzyk, Klaudia Hebda, Marzena Hybel, Anna Hybel, Aneta Zimirska,  Justyna Młynarczyk, Karolina Saczka, Kinga Saczka

IV MIEJSCE

w MISTRZOSTWACH GMINY LIMANOWA

w PIŁCE RĘCZNEJ DZIEWCZĄT

mgr Andżelika Kraj-Smęda

mgr Wiesława Boruta

         

HPV 240x400px

nie pal

palenie jest slabe

zywienie

czyste powietrze

szkola prom bezp

dobrze zaprojektowana

odblaksowa szkola

trzymaj forme

Początek strony