Podsumowanie osiągnięć uczniowskich - 2016/2017

SUKCESY UCZNIÓW ZESPOŁU SZKÓŁ W STAREJ WSI II

W KONKURSACH I ZAWODACH SPORTOWYCH W ROKU SZKOLNYM 2016/2017

Czytaj więcej: Podsumowanie osiągnięć uczniowskich - 2016/2017

ROK SZKOLNY 2015/2016 SUKCESY UCZNIÓW ZESPOŁU SZKÓŁ W STAREJ WSI II W KONKURSACH I ZAWODACH SPORTOWYCH

ROK SZKOLNY 2015/2016

SUKCESY UCZNIÓW ZESPOŁU SZKÓŁ W STAREJ WSI II

W KONKURSACH I ZAWODACH SPORTOWYCH

Lp.

IMIĘ I NAZWISKO UCZNIA

NAZWA KONKURSU - WYNIK

NAUCZYCIEL

KONKURSY

1.

Kinga Król

I WYRÓŻNIENIE

w finale II Wojewódzkiego

Konkursu Recytatorskiego

„W kręgu poezji łagrowej

Więźniarek obozu KL Ravensbruck”

mgr Marzena Piórkowska

II   MIEJSCE

Międzyszkolny Konkurs

Poezji Mówionej i Śpiewanej

„Niektórzy Lubią Poezję”

III   MIEJSCE

w Powiatowym Konkursie Recytatorskim

„Jan Paweł II jako artysta”

2.

Klaudia Hebda

I MIEJSCE

XV Wojewódzki Konkurs Literacki

„Jan Paweł II – Patron Najgodniejszy”

mgr Dorota Sewielska

II MIEJSCE

w konkursie wiedzy

o Światowych Dniach Młodzieży

mgr Lucyna Pazdur

III MIEJSCE

W VII Gminnym Konkursie

O Św. Janie Pawle II

mgr Maria Młynarczyk

3.

Roksana Florek

II MIEJSCE

VI Gminnym Konkursie Języka Angielskiego

mgr Wiesława Halat

WYRÓŻNIENIE

III Powiatowym Konkursie

Języka Angielskiego

Międzynarodowy Certyfikat

z języka angielskiego

TOEFL

Junior Standard Test

 

Roksana Florek

III MIEJSCE

konkursie wiedzy

o Światowych Dniach Młodzieży

mgr Lucyna Pazdur

4.

Sara Hejmej

I MIEJSCE

w X Konkursie Prozdrowotnym

„Zdrowie to twój Skarb”

w kategorii praca plastyczna

WYRÓŻNIENIE

w III Ogólnopolskim Konkursie

o ks. Stanisławie Konarskim

„Ksiądz Stanisław Konarski – nasz współczesny ( kategoria: praca literacka)

mgr Lucyna Pazdur

mgr Marzena Piórkowska

   

III miejsce

w Gminnym Konkursie Chemicznym

mgr Maria Wyżycka

5.

Edyta Król

II miejsce

w Gminnym Konkursie Chemicznym

mgr Maria Wyżycka

6.

Anna Hybel

I miejsce

w konkursie fotograficznym

„W 365 dni dookoła Gminy Limanowa

- Kategoria : LUDZIE

WYRÓŻNIENIE

Powiatowy Konkurs na plakat:

„Młodzież wolna od dymu tytoniowego”

mgr Wiesława Boruta

mgr Maria Młynarczyk

7.

Anna Musiał

II MIEJSCE

W X Konkursie Prozdrowotnym

„Zdrowie to twój Skarb”

W kategorii praca plastyczna

mgr Lucyna Pazdur

II MIEJSCE

Powiatowy Konkurs na plakat:

„Młodzież wolna od dymu tytoniowego”

Nagroda Specjalna Dyrektora Państwowego Liceum Plastycznego

W Nowym Wiśniczu

X w Gminnym Konkursie Wiedzy

o Życiu i Twórczości Stanisława Wyspiańskiego

konkurs plastyczny

„Pejzaż wczesnowiosenny – widok z okna”

mgr Maria Młynarczyk

II MIEJSCE

Powiatowy Konkurs Plastyczny

„ 10 LAT EKOLOGII w POWIECIE””

mgr Małgorzata Opiela

8.

Oliwia Biedroń

I MIEJSCE

w konkursie wiedzy

o Światowych Dniach Młodzieży

mgr Lucyna Pazdur

9.

Zuzanna Jagieła

I MIEJSCE

w I Powiatowym Konkursie

„Zawodowy GPS”

mgr Lucyna Pazdur

10.

Monika Franczak

WYRÓŻNIENIE

w I Powiatowym Konkursie

„Zawodowy GPS”

WYRÓŻNIENIE

w Konkursie Poezji Patriotycznej

mgr Lucyna Pazdur

mgr Marzena Piórkowska

11.

Szymon Pajor

WYRÓŻNIENIE

w I Powiatowym Konkursie

„Zawodowy GPS”

mgr Lucyna Pazdur

12.

Martyna Talarczyk

II MIEJSCE

w X Gminnym Konkursie Wiedzy

o Życiu i Twórczości Stanisława Wyspiańskiego

mgr Maria Młynarczyk

13.

Gabriela Bieda

III     MIEJSCE

Konkurs fotograficzny

„Chcemy żyć bez przemocy”

mgr Marzena Piórkowska

III   MIEJSCE

w Powiatowym Konkursie Krasomówczym

„W Świętokrzyskim”

mgr Małgorzata Opiela

14.

Natalia Kędroń

II MIEJSCE

w Powiatowym Konkursie Krasomówczym

„W Świętokrzyskim”

mgr Małgorzata Opiela

15.

Gabriela Małucha

Wyróżnienie

w I Gminnym Konkursie

Języka Angielskiego

„I love English”

mgr Wiesława Halat

16.

Julia Biernat – oddział przedszkolny

WYRÓŻNIENIE  

w Konkursie plastycznym

„Czyste powietrze wokół nas”

mgr Elżbieta Daniel

17.

Gabriela Małucha, Magdalena Setlak, Gabriela Wojak, Emilia Mamak, Natalia Kędroń,

Justyna Tokarz, Marta Szewczyk, Kacper Ryś,

Nikodem Bulanda, Filip Biernat

LAUREAT WOJEWÓDZKI

Ogólnopolski konkurs

BATERIA POMYSŁÓW

mgr Małgorzata Opiela

18.

„HYDRA”

Kinga Król

Aneta Zimirska,

Aleksandra Starzyk,

Agnieszka Franczak,

Klaudia Hebda,

Mariola Florek

I MIEJSCE

XVII MAŁOPOLSKIE SPOTKANIA TEATRÓW GIMNAZJALNYCH

mgr Wioletta Kurek

mgr ks. Daniel Świątek

19.

„HYDRA”

Kinga Król

Aneta Zimirska,

Aleksandra Starzyk,

Agnieszka Franczak,

Klaudia Hebda,

Mariola Florek

I MIEJSCE + GRAND PRIX

w KONKURSIE GRUP TEATRALNYCH

III Przegląd Artystyczny Dzieci

i Młodzieży z terenu Gminy Limanowa 

MaGa - Młodzi artyści Gminy atakują”.

mgr Wioletta Kurek

mgr ks. Daniel Świątek

20.

Zespół „DIVERSE”

Zuzanna Jagieła,

Monika Franczak,

Kinga Król, Sara Hejmej,

Mariola Florek,

Oliwia Biedroń,

Aneta Zimirska,

II   MIEJSCE

w KONKURSIE TAŃCA NOWOCZESNEGO

III Przegląd Artystyczny Dzieci

i Młodzieży z terenu Gminy Limanowa 

MaGa - Młodzi artyści Gminy atakują”.

mgr Halina Stanisławczyk

21.

Jakub Wroński, Krzysztof Dudka, Łukasz Biernat,

Dominik Smaga, Sebastian Smaga, Artur Kotlarz, Sebastian Kotlarz,

Szymon Borucki

III   MIEJSCE

XX Przegląd Grup Kolędniczych

Gminy Limanowa

mgr Wioletta Kurek

22.

Uczniowie kl. I

Szkoły Podstawowej

I MIEJSCE

XXIX Konkurs Palm Wielkanocnych

W kategorii Palm Małych

mgr Jolanta Ciągło

23.

Gimnazjum w Starej Wsi II

II Miejsce

Ogólnopolski Turniej Wiedzy

o Bezpieczeństwie w Ruchu Drogowym

- w eliminacjach gminnych

mgr Maria Wyżycka

24.

Szkoła Podstawowa w Starej Wsi II

II Miejsce

Ogólnopolski Turniej Wiedzy

o Bezpieczeństwie w Ruchu Drogowym

- w eliminacjach gminnych

mgr Maria Wyżycka

26.

Gabriela Małucha

Magdalena Setlak

WYRÓŻNIENIE

w Powiatowym Konkursie Krajoznawczym

mgr Małgorzata Opiela

SUKCESY SPORTOWE

1.

Gabriela Bieda

I     MIEJSCE

VI OTWARTE ZAWODY

w STRZELECTWIE SPORTOWYM

o PUCHAR BURMISTRZA MIASTA LIMANOWA

mgr Barbara Wrona

 

Gabriela Bieda

I     MIEJSCE

OTWARTE ZAWODY

w STRZELECTWIE SPORTOWYM

z okazji 101- ROCZNICY BITWY POD JABŁOŃCEM

mgr Barbara Wrona

 

Gabriela Bieda

III     MIEJSCE

POWIATOWY TURNIEJ STRZELECKI

o PUCHAR BURMISTRZA MIASTA   LIMANOWA

mgr Barbara Wrona

2.

Tomasz Babiarz

I     MIEJSCE

VI OTWARTE ZAWODY

w STRZELECTWIE SPORTOWYM

o PUCHAR BURMISTRZA MIASTA LIMANOWA
II     MIEJSCE

POWIATOWY TURNIEJ STRZELECKI

o PUCHAR BURMISTRZA MIASTA   LIMANOWA

mgr Barbara Wrona

3.

Gabriela Małucha

I     MIEJSCE

POWIATOWY TURNIEJ STRZELECKI

o PUCHAR BURMISTRZA MIASTA   LIMANOWA

mgr Barbara Wrona

4.

Julia Bieda

IV     MIEJSCE

VI OTWARTE ZAWODY

w STRZELECTWIE SPORTOWYM

o PUCHAR BURMISTRZA MIASTA LIMANOWA

mgr Barbara Wrona

5.

Rafał Pietrzak

             I   MIEJSCE

POWIATOWY TURNIEJ STRZELECKI

o PUCHAR BURMISTRZA MIASTA   LIMANOWA

III     MIEJSCE

OTWARTE ZAWODY

w STRZELECTWIE SPORTOWYM

z okazji 101- ROCZNICY BITWY POD JABŁOŃCEM

mgr Barbara Wrona

6.

Gabriela Bieda

Julia Bieda

Gabriela Małucha

I     MIEJSCE

VI OTWARTE ZAWODY

w STRZELECTWIE SPORTOWYM

o PUCHAR BURMISTRZA MIASTA LIMANOWA

mgr Barbara Wrona

 

Gabriela Bieda

Julia Bieda

Gabriela Małucha

I     MIEJSCE

OTWARTE ZAWODY

w STRZELECTWIE SPORTOWYM

z okazji 101- ROCZNICY BITWY POD JABŁOŃCEM

mgr Barbara Wrona

7.

Kinga Król

III   MIEJSCE

w skoku w dal

POWIATOWA GIMNAZJADA

MŁODZIEŻY

W INDYWIDUALNEJ LIDZE LA

mgr Halina Stanisławczyk

8.

Bogumiła Wrońska

I   MIEJSCE

w pchnięciu kulą

IV   MIEJSCE

w biegu na 300 metrów

POWIATOWA GIMNAZJADA

MŁODZIEŻY

W INDYWIDUALNEJ LIDZE LA

mgr Wiesława Boruta

9.

Agnieszka Franczak, Monika Franczak, Zuzanna Jagieła , Aneta Zimirska, Martyna Kędroń Patrycja Koza, Kinga Król, Aleksandra Starzyk, Bogumiła Wrońska

I     MIEJSCE

GMINNA GIMNAZJADA

W UNIHOKEJU DZIEWCZĄT

mgr Wiesława Boruta

mgr Halina Stanisławczyk

10.

Magdalena Setlak, Gabriela Wojak, Emilia Mamak, Natalia Kędroń, Justyna Tokarz, Gabriela Małucha, Marta Szewczyk, Ślazyk Karolina, Musiał Małgorzata

I     MIEJSCE

GMINNE IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ

W UNIHOKEJU DZIEWCZĄT

mgr Wiesława Boruta

mgr Barbara Wrona

11.

Magdalena Setlak, Gabriela Wojak, Emilia Mamak, Natalia Kędroń, Justyna Tokarz Marta Szewczyk, Ślazyk Karolina, Musiał Małgorzata

I     MIEJSCE

POWIATOWE IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ

W UNIHOKEJU DZIEWCZĄT

mgr Wiesława Boruta

mgr Barbara Wrona

12.

Tomasz Babiarz, Krzysztof   Bubula, Dawid Kordeczka, Sebastian Król, Piotr Młynarczyk, Michał Piórkowski, Garbriel Tokarz, Krzysztof Wielek,

Karol Wikar

I     MIEJSCE

GMINNA GIMNAZJADA

W UNIHOKEJU CHŁOPCÓW

mgr Wiesława Boruta

mgr Barbara Wrona

13.

Agnieszka Franczak, Monika Franczak, Martyna Kędroń Patrycja Koza, Aneta Zimirska, Kinga Król, Bogumiła Wrońska,

Aleksandra Starzyk

I     MIEJSCE

POWIATOWA GIMNAZJADA

W UNIHOKEJU DZIEWCZĄT

mgr Wiesława Boruta

mgr Halina Stanisławczyk

14.

Tomasz Babiarz, Krzysztof   Bubula, Dawid Kordeczka, Sebastian Król, Piotr Młynarczyk, Michał Piórkowski, Garbriel Tokarz, Krzysztof Wielek,

Karol Wikar

I     MIEJSCE

POWIATOWA GIMNAZJADA

W UNIHOKEJU CHŁOPCÓW

mgr Wiesława Boruta

mgr Barbara Wrona

15.

Klaudia Bieda, Gabriela Kęska, Marzena Hybel, Anna Hybel, Aneta Zimirska, Monika Franczak, Mariola Florek,

Kinga Król, Zuzanna Jagieła, Oliwia Biedroń, Sara Hejmej, Justyna Hybel

II     MIEJSCE

POWIATOWA GIMNAZJADA

RYTM-MUZYKA-TANIEC

mgr Halina Stanisławczyk

16.

Klaudia Bieda, Gabriela Kęska, Marzena Hybel, Anna Hybel, Aneta Zimirska, Monika Franczak, Mariola Florek,

Kinga Król, Zuzanna Jagieła, Oliwia Biedroń, Sara Hejmej, Justyna Hybel

IV     MIEJSCE

MAŁOPOLSKA GIMNAZJADA

RYTM-MUZYKA-TANIEC

W KATERGORII SZKOLNYCH GRUP CHEERLEADERS

mgr Halina Stanisławczyk

17.

Gabriela Bieda, Julia Bieda

Gabriela Orzeł, Maciej Prędki

Kamil Tokarz, Miłosz Wątroba

Nikodem Bulanda, Kacper Ryś

III     MIEJSCE

XVII Powiatowy Turniej UKS-ów

w Unihokeju

mgr Barbara Wrona

18.

Dawid Kordeczka

Sebastian Król

Bartłomiej Mamak

III     MIEJSCE

XVII Powiatowe Zawody Sportowo-Obronne

- Obrony Cywilnej HARNAŚ 2016

mgr Barbara Wrona

       

Powiatowy Konkurs Fotograficzny

   k fot 16 01Gabriela Bieda, uczennica klasy IV,  zajęła III miejsce w Powiatowym Konkursie Fotograficznym „Chcemy żyć bez przemocy”.

Czytaj więcej: Powiatowy Konkurs Fotograficzny

Wyróżnienie w ogólnopolskim konkursie literackim

  k lit 16 02 W związku z tym, że w 2016r. przypada jubileusz 100 – lecia powstania naszej szkoły, podejmowane są różnorodne działania, realizowane są projekty związane z historią szkoły oraz jej patronem – księdzem Stanisławem Konarskim.

Czytaj więcej: Wyróżnienie w ogólnopolskim konkursie literackim

Kolejny sukces Kingi Król

  konk klodne 16 01 Dnia 28 kwietnia 2016r. w Szkole Podstawowej w Kłodnem odbył się II Wojewódzki Konkurs Recytatorski „W kręgu poezji lagrowej więźniarek obozu KL Ravensbrück” dla uczniów szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych.

Czytaj więcej: Kolejny sukces Kingi Król

Strona 1 z 6

HPV 240x400px

nie pal

palenie jest slabe

zywienie

czyste powietrze

szkola prom bezp

dobrze zaprojektowana

odblaksowa szkola

trzymaj forme

Początek strony