zaj tech 16 66Od trzech lat w naszej szkole nauczanie na zajęciach technicznych oparte jest na działaniu praktycznym z zastosowaniem metody projektów. W tym roku ten praktyczny charakter nauczania wprowadzono jako innowacje pedagogiczną. Zobacz film przedstawiający realizację projektu DŹWIG w klasie II gimnazjum.

Czytaj więcej: Zajęcia techniczne

   zaj tech 16 34Nauczanie na zajęciach technicznych w naszej szkole oparte jest na działaniu praktycznym z zastosowaniem metody projektów. Taki sposób prowadzenia zajęć  wprowadzono jako innowację pedagogiczną. Klasa III gimnazjum zrealizowała  projekt "Trójkołowiec".  Zobacz film!

Czytaj więcej: Zajęcia techniczne z zastosowaniem metody projektów.

     zaj tech 15 57Od września 2014 roku w naszej szkole nauczanie na zajęciach technicznych oparte jest na działaniu praktycznym z zastosowaniem metody projektów. Taki sposób prowadzenia zajęć jest bardzo dobrze odbierany przez uczniów, zgodny z ich oczekiwaniami, ale też z podstawami programowymi nauczania zajęć technicznych na poziomie gimnazjum i szkoły podstawowej. Uczniowie uczą się na tym przedmiocie przez działanie, przetwarzają różne materiały w oparciu o rysunek techniczny za pomocą narzędzi, przyborów i urządzeń.

Czytaj więcej: Zajęcia techniczne z zastosowaniem metody projektów.

HPV 240x400px

nie pal

palenie jest slabe

zywienie

czyste powietrze

szkola prom bezp

dobrze zaprojektowana

odblaksowa szkola

trzymaj forme

Początek strony