KONCERT UCZNIÓW SZKOŁY MUZYCZNEJ W TYMBARKU

koncert 17 14koncert 17 20

 W dniu 31 maja br. uczniowie Społecznej Publicznej Szkoły Muzycznej I st.  w Tymbarku dali koncert w naszej szkole. Usłyszeliśmy rozmaite instrumenty m.in. wiolonczelę, saksofon, wibrafon itp. Głównym punktem koncertu był występ orkiestry działającej w tej szkole. Wszystkim uczniom  bardzo się podobało!

Czytaj więcej: KONCERT UCZNIÓW SZKOŁY MUZYCZNEJ W TYMBARKU

Wyjazd uczniów klasy IV do miasteczka rowerowego w Limanowej

karta  17 099 czerwca uczniowie klasy IV szkoły podstawowej doskonalili swoje umiejętności z zakresu przepisowej jazdy na rowerze i uczyli się prawidłowego zachowania na drodze, w nowo otwartym Miasteczku Ruchu Drogowego w Limanowej. Uczniowie mieli również możliwość zdania egzaminu na kartę rowerową. 

Czytaj więcej: Wyjazd uczniów klasy IV do miasteczka rowerowego w Limanowej

Dni Otwarte. eu

 dni otwarte 17 01dni otwarte 17 02 Odbyło się spotkanie młodzieży klasy III gimnazjum z przedstawicielami OHP w Limanowej z okazji DNI OTWARTYCH Funduszy Europejskich. W ramach akcji uczniowie wzięli udział w konkursie nt. wiedzy o Unii Europejskiej.

Czytaj więcej: Dni Otwarte. eu

LEKCJA HISTORII NA ŻYWO

historia 17 12  W dniu 24 maja 2017roku uczniowie z naszej szkoły uczestniczyli w żywej lekcji historii. Temat pokazu historycznego brzmiał „I Ty możesz zostać rycerzem”.

Czytaj więcej: LEKCJA HISTORII NA ŻYWO

Strona 1 z 31

HPV 240x400px

nie pal

palenie jest slabe

zywienie

czyste powietrze

szkola prom bezp

dobrze zaprojektowana

odblaksowa szkola

trzymaj forme

Początek strony